Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
serwis-samochodowy *Jaki serwis samochodowy wybrać

Znajdowanie mechanika w dzisiejszych czas nie jest prostą sprawą. Jeśli ktoś miał z tym styczności jest kobietą to wie o czym będę pisać. Niedawno moja znajoma zadzwoniła do mnie z Warszawy z pytaniem czy znam doby serwis mechaniczny, gdyż ma kłopoty z samochodem. Odpowiedziałam krótko, że nie. Natomiast zaproponowałam jej by wpisała w wyszukiwarce ADR kurs specjalistyczny http://smartkursyszkolenia.pl/szkolenie-stanowiskowe-adr. Okazało się że znalazła na portal z warsztatami oferujące naprawy samochodów w województwie mazowieckim. Była to dość znaczna niepodziana, gdyż takie serwisy w bardzo wielu przypadkach nie reklamują się i ciężko jest je odnaleźć Po przeczytaniu opinie na portalu, zadzwoniła do wybranego serwisu samochodowego.Co najistotniejsze okazało się, ze jest on blisko miejsca jej pracy. Pojechała na miejsce. Zostawiła auto a po pracy mogła go odebrać. Wszystko byłoby świetnie jednak auto po 2 tygodniach znów wydawało nieprawidłowe odgłosy jednak już inne od tamtych. Podjechała więc z powrotem do nich i okazało się, że owszem jest usterka ale już inna i musi za nią znowu zapłacić. Nie były to małe pieniądze, a auto już też miał swoje lata.

Weszła jednak z powrotem na stronę z warsztatami samochodowymi i pojechała do konkurencji. Okazało się, że poprzedni mechanik miał racje co do błędy, jednak suma jaka chciał za naprawę był 3 kronie wyższa. Teraz jak jej się coś psuje w każdej chwili szuka na portalu, by odnaleźć najlepszą dla siebie cenę. Gdyż my panie nie znamy się w większości na samochodach, a kasę to wolimy wydawać na kosmetyki a nie w serwisach samochodowych.


Głosuj (0)
martaigo 10:33:14 23/09/2014 [Powrót] Komentuj
serwis-samochodowy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

archiwum

  2014
  Listopad
  Październik
  Wrzesień

linki

ulubieni

mój avatar